Outdoorové kalhoty Rejoice Moth - detail

Co by měl člověk, který si outdoorové kalhoty sám nikdy nepořizoval, vědět, než se vydá na nákup?

Stěžejní informací je, k jakému účelu budete kalhoty používat. Díky tomu lze správně vybrat materiál tak, aby vyhovoval náročnosti a typu aktivity, které se zamýšlíte věnovat. Na běžné vycházky do parku, na houby do lesa či pro výstup na Říp Vám jistě budou stačit klasické bavlněné kalhoty. Pokud se chcete vydat na vysokohorskou turistiku do zahraničí (do Alp, Tater ...), nebude od věci vzít v úvahu spíše „funkční“ materiály.

Pokud tedy víte, kam zamíříte, dokážeme pak vytipovat vhodný model kalhot i dalšího oblečení: jako např.: bundy či mikiny.

Mnohdy je k dispozici větší výběr barev a vzorů, což může některým zákazníkům znesnadnit rozhodování, ale spolehněte se, v brněnském obchodě Vám rádi a ochotně poradíme. Nabídneme Vám pouze ideální barevné kombinace, abyste měli snazší výběr.

Co se týče velikostí, i tu dokážeme odhadnout, ale vždy je pak nejlepší si kalhoty vyzkoušet přímo v obchodě. Dobře se budete totiž cítit pouze v těch kalhotách, které Vám skvěle padnou.

Modelů outdoorových kalhot Rejoice je celá řada, každý má trochu jiný střih, takže je možné najít ideální kalhoty téměř na každou postavu. Vždy je také dobré zkontrolovat délku nohavic (možnost zkrácení i prodloužení nohavic na míru je samozřejmostí).

Rejoice Brno – 100% české outdoorové oblečení. Podívejte se do našeho e-shopu a přečtěte si pět důvodů, proč u nás nakupovat.

Těšíme se na Vás!