Lenka a Hanička - outdoorové oblečení Vám bude slušet nejen při procházkách lesem nebo vysokohorské turistice (dámské outdoorové kalhoty Rejoice Swida, tričko Rejoice Gentiana)

OUTdoorové Oblečení

OUTO.cz je web o OUTdoorovém Oblečení. Zkratka, která připomíná slovo „auto“, nebyla vybrána náhodou. Zatímco plechový rodinný miláček Vás dopraví k branám přírody, sluneční paprsky a svěží vzduch už obvykle musíte vychutnávat s pomocí vlastních sil a především s pomocí správného turistického oblečení a výbavy – a právě zde oceníte kvalitní OUTO, tedy outdoor oblečení.

Termín „Outdoorové oblečení“ označuje širokou paletu oblečení, které je vhodné „na ven“, tedy do přírody, do lesa, do hor, ale i na volný čas do města. Jedná se o kalhoty, bundy, trička i další doplňky, které již na první pohled vypadají tak, že „něco vydrží“ a přitom nabízí maximum pohodlí a užitku. Často je turistické oblečení doplněno svěžími motivy s tématikou přírody, hor, vody či sportu. Také kalhoty pro outdoor na první pohled snadno poznáte, protože je u nich velmi často na namáhaných místech zesílená látka (kolena, hýždě).

Dobrodružství na obzoru (dámské outdoorové tričko Rejoice Gentiana) Můj milý deníčku (outdoorové kalhoty Rejoice Moth) Půvabná chvíle odpočinku (3/4 dámské outdoorové kalhoty Rejoice Urtica, sukně Rejoice Asperula, outdoorové tričko Rejoice Gentiana) S námi jsi jednička (3/4 dámské outdoorové kalhoty Rejoice Urtica, sukně Rejoice Asperula, outdoorové tričko Rejoice Gentiana)

Outdoorové oblečení Vám bude slušet nejen při procházkách lesem nebo vysokohorské turistice, ale oceníte jej i při západu slunce u moře nebo o víkendu v parku.

Materiály

Outdoorové oblečení se vyrábí často z tradiční bavlny, avšak nově i z populárních „funkčních“ materiálů (nezřídka se jedná o kombinaci přírodních i umělých materiálů současně). Funkční materiály pro outdoorové oblečení jsou typické vlastnostmi, jako je vodoodpudivost a schopnost rychle schnout. Inu, každý turista chce zůstat v suchu, a to i když se objeví nečekaná lehká přeháňka; a pokud už promokne, pak je důležité, co nejrychleji uschnout a vyhnout se nachlazení. Pánské outdoorové kalhoty i dámské outdoorové kalhoty lze navíc pořídit „strečové“, tedy pružné.


Oblečení do nepohody, svěží úsměv s trošku vody (Outdoorové kalhoty dámské Rejoice Swida, tričko dámské Rejoice Gentiana)
Ať si svítí žárem slunce, pod čepicí jen slabounce (Kšiltovka se stahováním Castro) Nejlepší se zipem jest kapsička, neztratí už nic kluk ani holčička (Outdoorové kalhoty  Rejoice Swida) S písničkou jdeme po poli, nožky nás už nebolí (3/4 dámské outdoorové kalhoty Rejoice Urtica, sukně Rejoice Asperula, outdoorové tričko Rejoice Gentiana) Dvě jablíčka k nakousnutí, dvě Sněhurky a správné rozhodnutí (čepice Rejoice Armeria, dámská mikina Rejoice Viola  s kapucí, tričko dámské Rejoice Gentiana)

Outdoorové oblečení je vhodné do každého počasí. Rejoice Vás potěší, ať je slunce, déšť nebo právě začíná skutečná zimní chumelenice.

Rejoice – 100% české outdoorové oblečení

Na těchto stránkách prezentujeme české outdoorové oblečení značky Rejoice. Doporučujeme Vám proto přečíst si důvody, proč nakoupit v obchodě Rejoice Brno, případně sledujte náš Facebook a blog, kde přinášíme novinky, zajímavosti a hlavně zábavu.

Česká značka Rejoice je fenoménem již od devadesátých let, respektive od roku 1998, kdy byly první svérázné „záplatované“ kalhoty ušity v Batelově (kraj Vysočina). Typické kostkované kalhoty Rejoice vznikly tehdy v dílně dvou bratrů Libora a Romana Venkrbcových.


Večeře v přírodě pro odvážné lovkyně pokladů (Outdoorové kalhoty Rejoice Moth, outdoorové tričko Rejoice Gentiana)
Kam se v divočině vydat za zlatem? (Peněženka Rejoice Oxenlip) Úžasné bohatství se skrývá v duši, ale upřímně, není nad to mít i dostatečnou rezervu v kapse (Peněženka Rejoice Oxenlip, outdoorové tričko Rejoice Gentiana) Když k sobě ladí barvy i vzory, zdoláte s radostí údolí i hory (Outdoorové kalhoty Rejoice Moth, kšiltovka Rejoice Cap girls) A příště zase … Život prostě stojí za to! (Kšiltovka Rejoice Cap girls)

Dobré outdoorové oblečení je nedílnou součástí každého dobrodružství. Spolehněte se na tradiční českou kopretinu z Vysočiny, která Vám pomůže zdolat překážky a najít správný směr i v dalekých a nehostinných krajích.

Proč si ze široké nabídky vybrat právě outdoorové oblečení Rejoice?

Důležitá je filosofie firmy, která zahrnuje především výrobu v České republice. Druhým důvodem k nákupu Rejoice v brněnském obchodě je jednoznačně poměr cena / kvalita. Pokud vsadíte na outdoorové oblečení Rejoice, dostanete „za málo peněz hodně muziky“, tedy za velmi příznivou cenu si zákazník odnese z obchodu turistické oblečení s prvotřídní kvalitou. Rejoice na vstupních materiálech ani zpracování rozhodně nešetří.

Jaké outdoorové oblečení vybrat?

Stěžejní informací je, kde chcete outdoorové oblečení nejčastěji používat. Jedině díky této informaci lze správně vybrat materiál. Oblečení musí totiž vlastnostmi a odolností vyhovovat náročnosti a typu aktivity, které se hodláte věnovat. Turistika zahrnující běžné vycházky do parku, „špacír“ lesem, či výstup na první kopec za městem, budete vyžadovat něco jiného než vysokohorská turistika v zahraničí (od Alp přes Tatry až třeba po Tibet).

Smekáme poklonu umělci, ať v lese pod dubem či na domácím koberci (Kšiltovka Rejoice Cap girls) I na poli je chvíle k tanci, když Rejoice zvolíš k eleganci (Outdoorové kalhoty Rejoice Moth, dámská mikina Rejoice Viola, dámské tričko Rejoice Gentiana, sukně Rejoice Asperula) Na hory i na vodu, pro Rejoice je mnoho důvodů (Dámské tričko Rejoice Gentiana) S přezkou máme krásné pásky, co obejmou Vás na procházky (Pásek Rejoice) Dlouhý rukáv pro mnoho tepla, aby nezábla Vás tuze žebra (Dámská mikina Rejoice Viola) Za krkem měj peněženku, když ušetřit chceš na letenku (Dámské tričko Rejoice Gentiana, Peněženka Rejoice Oxenlip) Rejoice? Neztratí se ve městě, v parku ani na cestě (Dámské tričko Rejoice Gentiana, Dámská mikina Rejoice Viola) Dej si raději volnou pauzu, ať neskončíš ve 'cvokhausu' (Outdoorové kalhoty Rejoice Moth)

Rejoice Brno – 100% české outdoorové oblečení. Podívejte se do našeho e-shopu a přečtěte si pět důvodů, proč u nás nakupovat.

Těšíme se na Vás!