Outdoorové kalhoty Rejoice Moth - Nejen pro odvážné holky do přírody!

Jak dlouho outdoorové kalhoty Rejoice vydrží? Nosí je někdo tak intenzivně, že životnost nepřesáhne ani celou záruční lhůtu?

Nejen outdoorové kalhoty, ale i trička nebo mikiny Rejoice vydrží opravdu hodně dlouho. Máme zákazníky, kteří své oblíbené kalhoty nevyřadí ze šatníku celých 10 let a stále je nosí.

Životnost samozřejmě závisí na frekvenci nošení a praní. Není nám znám případ, že by kalhoty nevydržely do konce záruční doby.

S jistou dávkou opatrnosti se dá říci, že při běžné míře intenzity a četnosti nošení, lze předpokládat životnost outdoorových kalhot Rejoice v řádu 3 –7 let.

Pozor však na mechanické poškození – to způsobí často klíče či mobil v kapse, což jsou předměty těžší, ostré a mohou časem kapsu protrhnout nebo poškodit svrchní látku (vyšisovaný obrys telefonu, který „boulí“ kapsu kalhot den co den). Ale i v tomto případě dokážeme jakékoliv oblečení opravit, zašít s pomocí záplaty; a to vždy ve stejné barvě, tak, aby kalhoty byly i nadále funkční i pohledné a oprava nebyla příliš viditelná.

Rejoice Brno – 100% české outdoorové oblečení. Podívejte se do našeho e-shopu a přečtěte si pět důvodů, proč u nás nakupovat.

Těšíme se na Vás!